Експорт

У 2015 році Компанія Klion Group поставила перед собою мету – вихід власної торгової марки “Veladis” на міжнародну арену.

У 2016 році виробничий комплекс Компанії Klion Group отримав Єврономер, який відкрив для наших брендів нові ринки, нових партнерів і нові можливості.

У 2017 році Компанія Klion Group, єдина компанія з України, яка дебютувала на виставці Seаfood Expo Global зі своїм стендом і асортиментом продукції. Після проведення численних дегустацій і переговорів, ТМ Veladis справила позитивне враження на майбутніх партнерів, і перші контракти на постачання продукції ТМ Veladis були оформлені саме на стенді в Брюсселі.

На сьогоднішній день торгові марки Компанії Klion Group знайшли партнерів і з’явилися в торговельних мережах таких країн як США, Канада, Ізраїль, а також багатьох країн ЄС.

Отримуючи зворотний зв’язок від наших закордонних партнерів, технологи Компанії Klion Group розробляють нові види продукції з урахуванням їх споживчих смаків і побажань, що дозволяє власним ТМ Компанії Klion Group розширювати географію постачань набуваючи безцінного досвіду.

У своїй діяльності Компанія Klion Group орієнтується на побудову взаємовигідних партнерських бізнес відносин, на чолі яких стоїть високоякісна продукція, безпека і гарантії ексклюзивних прав реалізації для наших зарубіжних партнерів. Ми завжди їдемо на зустріч своїм клієнтам і готові виготовляти продукцію згідно із побажань клієнта. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент продукції, з яким Ви можете ознайомитись у каталозі. Це далеко не повний асортимент, який ми можемо Вам запропонувати.