Про Компанію

Компанія Klion Group, найбільший український імпортер риби і морепродуктів, була заснована 7 грудня 2005 року в Запоріжжі, де розташований її центральний офіс, виробничий комплекс і один з логістичних центрів. Основним напрямком діяльності Компанії Klion Group є імпорт, виробництво і продаж риби та морепродуктів. З перших днів заснування пріоритетами Компанії Klion Group стали – продаж продукції високої якості, клієнтоорієнтованість і розвиток підприємства в національному масштабі!

У 2009 році було запущено виробничий комплекс, який модернізовано і оснащено високотехнологічним обладнанням від кращих світових виробників устаткування для рибопереробної галузі. Визнання не змусило себе чекати, через 2 роки з моменту запуску виробництва в щорічному рейтингу національних виробників продуктів харчування, Компанія Klion Group зайняла 2-е місце в номінації «Виробник року». На сьогоднішній день ми випускаємо понад 200 найменувань продукції в 5-ти виробничих цехах, потужність яких дозволяє виробляти до 800 тонн готової продукції на місяць.

Розвиток Компанії Klion Group підштовхнув до ідеї створення власної торгової марки Veladis, продукція якої з’явилася на полицях супермаркетів у 2014 році і завоювала довіру споживача завдяки якості, смаку та широкому асортименту.

У даний час, Компанія Klion Group – це лідер українського ринку за обсягами імпорту і продажів риби та морепродуктів. Компанія Klion Group має розгалужену мережу з 7 філій з правильним логістичним розташуванням у великих містах країни: Київ, Харків, Одеса, Львів, Рівне, Вінниця та Запоріжжя. Загальна площа складських приміщень Компанії Klion Group складає 15 тис. м², що дозволяє зберігати 12000 тонн продукції в асортименті при температурному режимі -25 ˚С. Логістичні центри Компанії Klion Group, що знаходяться в Запоріжжі, Одесі та Києві, приймають вантажі які поставляються автомобільним, морським і залізничним транспортом, а їх пропускна здатність становить близько 10 тис. тонн на місяць.

Закріпивши свої лідерські позиції на українському ринку, Компанія Klion Group взяла курс на міжнародний розвиток, відкривши в 2016 році представництво в Грузії. Основи і принципи ведення бізнесу Компанії Klion Group, а також її філософія були впроваджені на грузинському представництві, що дозволило за короткий термін вивести Klion Georgia в трійку лідерів рибного ринку Грузії.

Ми щорічно здійснюємо аналіз своєї діяльності, за допомогою залучення незалежних кредитно-рейтингових агенцій, що мають міжнародну репутацію. Отримані звіти, свідчать про стабільне становище і позитивну динаміку розвитку, що служить додатковим підтвердженням надійності Компанії Klion Group для співпраці з нашими діловими партнерами. Успішний розвиток підприємства в значній мірі обумовлено високим рівнем менеджменту і якістю бізнес-процесів. Сьогодні на підприємстві створюються і впроваджуються проекти, що реалізують широкий спектр завдань, пов’язаних з плануванням, розподілом, контролем та аналізом всіх виробничих процесів. Кожен день ми продовжуємо вдосконалюватися і знаходити більш ефективні шляхи вирішення завдань, щоб залишатися кращими у своїй справі!