Україна

Розвиток продажів Компанії Klion Group завжди було орієнтовано на Місію: “Те, що ми робимо – завжди найкраще, і ми робимо це краще за всіх!” Саме тому Компанія Klion Group з 2013 року займає тверде 1-е місце з імпорту риби та морепродуктів, та часткою продажів на території України в 20%.

Збільшення частки ринку, так само як і частки імпорту, відбувалося послідовно та  паралельно з відкриттям філій Компанії Klion Group в різних регіонах України. На сьогоднішній день Компанія Klion Group має 7 філій в таких містах як Київ, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Одеса, Львів, Рівне. Підсортування товару в регіони ведеться з 3-х логістичних центрів: Одеса, Київ і Запоріжжя. Кожну філію Компанії відкрито в логістично правильному місці, яке має історичний рибний центр.

Продажі Компанії Klion Group в Україні діляться на наступні напрямки:

  • Гуртовий продаж риби і морепродуктів. Клієнтами цього напрямку є рибопереробні підприємства, бюджетні організації (дошкільні та шкільні установи та ін.), приватні підприємці, що займаються як гуртовою торгівлею, так і торгівлею на ринкових точках.
  • Продажі власних торгових марок Компанії Klion Group, які здійснюються через налагоджену регіональну систему дистриб’юторів, завдяки яким наші ТМ є в продажу в кожній торговій точці.
  • Реалізація в національні, регіональні та локальні торговельні мережі України, такі як АТБ, Metro, Ашан, Новус, Varus, Мегамаркет та ін.