Імпорт

Компанія Klion Group – найбільший український імпортер замороженої риби і морепродуктів. Звання імпортера №1 Компанія Klion Group досягла в 2013 р і щорічно збільшує свою частку в обсягах імпорту. За підсумками 2017 року частка Компанії Klion Group в імпорті склала 20%. Це дозволяє з упевненістю заявляти про фундаментальний внесок Компанії Klion Group у формування і розвиток українського ринку риби та морепродуктів. Це значить, що кожна 5-та риба на прилавках торгових точок країни була привезена Компанією Klion Group. Формування культури споживання риби і морепродуктів українськими споживачами відбувалося паралельно із розвитком Компанії, за допомогою розширення мережі філій. Компанія Klion Group завжди постачала і продовжує постачати продукцію тільки найвищої якості, а також є новатором, регулярно пропонуючи споживачам асортиментні позиції аналогів яким немає на українському ринку.

Ключовими факторами успішної роботи є:

 • Надійні, перевірені постачальники, кожен з яких є найбільшою компанією в своїй галузі. На сьогоднішній день наші постачальники – це компанії більш ніж з 40 країн світу. Така широка географія імпорту пов’язана в першу чергу з прагненням пропонувати українським споживачам тільки кращі морепродукти, а також дивувати новинками!
 • Постійна робота над розвитком нових ринків, пошук постачальників, а також зміцнення партнерських відносин з існуючими. Ексклюзивні контракти на постачання риби і морепродуктів з найбільшими рибодобувними підприємствами дозволяють Компанії Klion Group підтримувати конкурентний рівень цін і гарантувати якість продукції своїм клієнтам.
 • Знання потреб українського ринку і формування споживчого попиту. Регулярний моніторинг, аналіз попиту на вітчизняному ринку, а також постійне отримання зворотного зв’язку від своїх партнерів, дозволяють точно прогнозувати і визначати майбутній попит українських споживачів.
 • Суворий контроль якості продукції, що імпортується, адже саме якість є найважливішим критерієм, що визначає доцільність подальшого співробітництва. Невід’ємною частиною контролю є відвідування виробничих комплексів постачальників представниками Компанії Klion Group, які проводять ретельний аудит підприємства і роблять експертний висновок про технічні умови роботи потенційного постачальника. Подальша співпраця стає можливою тільки при позитивному експертному висновку.
 • Стабільність постачань. Наявність потужної складської інфраструктури, а також ефективної логістики є сильною стороною Компанії Klion Group та невід’ємною вимогою до наших постачальників. Це, в сукупності з точним плануванням, дозволяє зводити до мінімуму ризики недопостачань, уникаючи дефіциту в асортименті, залишаючись надійним партнером не тільки на міжнародному, а й на українському ринку.

Обсяг імпорту замороженої риби і морепродуктів Компанією Klion Group на сьогоднішній день складає близько 60 тис. тонн на рік.

Серед стратегічних країн-партнерів Компані Klion Group:

 • Норвегія;
 • Шотландія (Велика Британія);
 • Іспанія;
 • Ісландія;
 • США;
 • Естонія;
 • Канада.

З кожною країною Компанію Klion Group пов’язують багаторічні партнерські відносини, з багатьма постачальниками з цих країн укладені договори про ексклюзивні поставки, які є гарантією відсутності продукції аналогічної якості у наших конкурентів.