Продажі

Мережа із семи представництв Компанії Кліон Груп охоплює майже усі регіони України. Вдале місцерозташування у великих містах – головний офіс та представництво у м. Запоріжжя і ще шість представництв у Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові та Вінниці – забезпечує успішну діяльність Компанії на всій території країни.

Завдяки налагодженій системі збуту ми постачаємо нашим клієнтам тільки високоякісні товари, щодня забезпечуючи їх найкращими продуктами. Серед наших клієнтів – приватні підприємці, підприємства та установи державної і приватної форм власності, великі компанії-переробники, заклади HoReCa, національні та регіональні торговельні мережі.

На сьогодні Компанія Кліон Груп є лідером у сфері оптових продажів замороженої риби і морепродуктів, а також активно розвивається напрямок з продажу охолодженої риби..
Налагоджена система дистрибуції дає Компанії Кліон Групп змогу здійснювати постачання продукції власного виробництва у великі мережі регіонального, національного і міжнародного рівнів. Завдяки незмінно високій якості риби і морепродуктів ми можемо задовольнити вимоги та смаки навіть найбільш вибагливих гурманів і професіоналів кулінарії.