Вакансії

Компанія Klion Group входить в ТОП найбільших роботодавців України. У Компанії працює понад 800 чоловік, кожен з яких на своєму досвіді переконався, що робота в Компанії Klion Group – це:

  • Висока заробітна плата. HR-служба Компанії Klion Group постійно проводить моніторинг актуальних рівнів заробітних плат в розрізі посад на українському ринку праці, а принциповою позицією керівництва Компанії Klion Group є утримання заробітних плат на рівні, який перевищує середні ринкові показники;

  • Стабільність. Навіть у кризові для української економіки роки, Компанія Klion Group продовжувала розвиватися, відкриваючи філії та представництва, збільшуючи обсяги імпорту і продажів на внутрішньому ринку. Всі ці роки, Компанія Klion Group лише відкривала нові робочі місця, уникаючи звільнень або скорочень.

  • Колектив фахівців і прекрасні можливості для професійного і кар’єрного зростання. Кадрова політика Компанії Klion Group полягає не тільки у виборі висококласних фахівців, але і в їх подальшому професійному розвитку. Проведення спеціалізованих тренінгів і семінарів, оплата курсів і навчальних програм для співробітників різних посад дозволяють впевнено говорити про колектив справжніх професіоналів, кращі з яких, в майбутньому займають керівні посади на підприємстві.

  • Індивідуальний підхід і соціальна захищеність. Компанія Klion Group піклується про своїх співробітників, пропонуючи гарантований соціальний пакет, а також реалізуючи програми матеріальної допомоги для своїх співробітників.

Ми пропонуємо роботу в компанії, яка динамічно розвивається, з перспективою професійного, кар’єрного росту і конкурентною заробітною платою.

Приєднуйтесь до команди професіоналів!

Телефони фахівців відділу кадрів: +380 61 228-52-80, +380 66 726-56-89, +380 93 857-51-35