FISH & CHIPS – Кльове місце

Компанія Klion Group розвиває культуру споживання риби та морепродуктів в Україні шляхом створення власної мережі fast casual ресторанів FISH & CHIPS – Кльове місце.

Основна ідея мережі закладів FISH & CHIPS – продаж страв з риби та морепродуктів за доступною ціною через мережу ресторанів швидкого харчування, донісши до покупця всі переваги наших страв відповідно до правил обслуговування: Смачно-Швидко-Чисто. На цей час в Україні не існує аналогів закладів з такою ціною та такою якістю страв.

Будь-який заклад FISH & CHIPS – це Кльове місце. Різноманітність меню здивує будь-якого гурмана: мідії, устриці, восьминіг, клешні краба, традиційна англійська страва Fish & Chips та безліч іншого. Ціни демократичні – більшість страв коштує в межах 100 гривень.
Гості FISH & CHIPS можуть бути впевнені в якості та свіжості риби та морепродуктів, тому як ми поставляємо їх безпосередньо – з перших рук від рибалок з усього світу.
Ще однією фішкою нашої мережі, є відкрита кухня. Кожен гість може спостерігати як готується його страва, з яких морепродуктів, як часто кухарі прибирають поверхні перед, під час і після приготування, як дезінфікують руки та змінюють рукавички. БЕЗПЕКА гостя – понад усе!
Усі заклади FISH & CHIPS були побудовані з нуля й оснащені сучасним, професійним ресторанним обладнанням, що дозволяє швидко обслуговувати клієнтів! Гостю знадобиться мінімум часу, при цьому він отримає максимум користі та гастрономічного задоволення! Час очікування замовлення в середньому до 10-15 хв.

 

Завдяки мережі FISH & CHIPS можна кожен день смакувати рибні страви ресторанного рівня за доступною ціною! Більшість позицій у меню коштує менш як 100 гривень: фіш-роли, боули, пасти з морепродуктами, риба на грилі, супи, снеки фрі … Ми даємо можливість людині з будь-яким достатком насолоджуватися стравами ресторанної якості та подачею за мінімальну ціну. Усі страви FISH & CHIPS смачні, корисні та ситні!

 

На сьогодні, успішно працюють 4 заклади у таких містах як Запоріжжя, Дніпро та Київ. Заклади користуються величезною популярністю серед жителів міст. У найближчих планах відкриття ресторанів в інших містах України.

НАША ФІШКА – ДОБРА РИБА!

До зустрічі у FISH & CHIPS:
м. Запоріжжя, просп. Соборний, 167
м. Запоріжжя, просп. Соборний, 151б
м. Дніпро, вул. Титова, 32А
м. Київ, вул. Хрещатик, 24