FISH & CHIPS – Кльове місце

НАША ФІШКА – ДОБРА РИБА!

 

Свіжі морепродукти за доступною ціною! Найбільший в Україні імпортер та виробник риби і морепродуктів під ТМ Veladis, компанія Klion group прийняла рішення стати ще ближче до споживача через мережу власних кафе fast casual формату FISH & CHIPS – Кльове місце!  Тепер у жителів і гостей Дніпра з’явилася можливість насолоджуватися стравами з риби та морепродуктів за доступними цінами. У наших планах відкриття закладів мережі в кожному обласному центрі країни!

Наша мета – розвиток культури споживання риби та морепродуктів через мережу власних кафе. На цей час не існує аналогів закладів з такою ціною і такою якістю страв.

Гості FISH & CHIPS можуть бути впевнені у якості та свіжості риби і морепродуктів, тому що вони поставляються з перших рук від рибалок з усього світу найбільшим в Україні імпортером.

Сировина для закладів виготовляється на власному рибопереробному заводі, який побудований відповідно до європейських стандартів і оснащений сучасним обладнанням, також на підприємстві впроваджена система HACCP (Система якості управління безпечністю харчових продуктів).

Всім завжди було відомо, що для сили, здоров’я та краси потрібно вживати рибу і морепродукти – це корисні й дієтичні продукти. Ми надамо гостю таку рибу, яка змусить його переглянути увесь свій раціон.

Будь-який заклад FISH & CHIPS – це кльове місце! Порції великі, а страви світові! Рецепти наших страв розроблені на основі найпопулярніших страв з риби та морепродуктів різних країн світу.

Фішкою FISH & CHIPS є відкрита кухня. Кожен гість може спостерігати як готується його страва, з яких морепродуктів, як часто кухарі прибирають поверхні перед, під час та після приготування, як дезінфікують руки та змінюють рукавички. БЕЗПЕКА гостя – понад усе! Всі страви готуються безпосередньо з «під ножа» після отримання замовлення. Час очікування замовлення в середньому до 10 хв.

Ми даємо можливість людині з будь-яким достатком насолоджуватися стравами ресторанної якості й подачею за мінімальну вартість!!! Всі страви FISH & CHIPS смачні, корисні та ситні! Хоч, у FISH & CHIPS все готується швидко – заклади ідеально чисті! З рибою так і повинно бути!

До зустрічі у FISH & CHIPS – Кльове місце!