Наші суші – ідеальні, адже їх готує… Робот!

Зустрічайте новинку — Лосось «Соте» з овочами!
16.11.2021
Klion group – 16 років!
08.12.2021

Запоріжці вже давно із задоволенням відвідують експерт-магазини Veladis, де завжди можна придбати якісну рибу та морепродукти. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші страви японської кухні – наші фірмові суші-роли Veladis, які за численними відгуками у соціальних мережах є найкращими суші-ролами у Запоріжжі!

Асортимент нашого суші-меню задовольнить уподобання всіх любителів суші, а наші суші-роли «Каліфорнія» та «Філадельфія» зроблять вас нашим постійним відвідувачем!На суші-острові експерт-магазинів Veladis працюють професій­ні сушисти, які досконало володіють технологією приготування суші-ролів, використовуючи найкращі інгредієнти. А завдяки застосуванню електронних помічників із Японії процес при­готування суші-ролів значно прискорюється. Продуктивність перших, і поки що єдиних у Запоріжжі, суші-роботів – до 200 суші-ролів на годину. Де б ви не придбали суші-роли – в екс­перт-магазині на Пушкіна, або ж на Металургів, – вони однако­во смачні та ідеальної якості!

Якісна, зручна упаковка – теж важливий фактор, оскільки купуючи суші-роли в експерт-магазинах Veladis, ви отримуєте все необхід­не в індивідуальній упаковці – імбир, васабі, соєвий соус. Не треба турбуватися про те, що щось зімнеться чи проллється – ми подба­ли, аби все було упаковано надійно!

У нашому місті з’явилося багато закладів, які готують суші-роли. Зазвичай це заклади закритого типу, де процес приготування і якість інгредієнтів приховано від споживача, а дотримання санітарних вимог і норм залишаються під питанням. У складі деяких видів ролів використовується сира риба, і низька якість риби може шкодити вашому здоров’ю.Приходьте до будь-якого з наших експерт-магазинів Veladis, вибирайте з суші-меню суші-рол, який сподобався, і вже через 10-15 хвилин отримуйте своє замовлення. Також можна зробити попереднє замовлення за телефоном, щоб забрати свої суші-роли у зручний для вас час.

Найважливіше в суші-ролах – якість і свіжість риби! А в наших суші-ролах риба найсвіжіша, оскільки ми є імпортером риби і морепродуктів №1 в Україні. Охолоджена риба доставляється із зони вилову авто- або авіатранспортом не більше ніж за 72 го­дини. До того ж завдяки відкритій кухні ви маєте можливість спостерігати за процесом приготування свого замовлення. Замовляйте улюблені суші-роли в эксперт-магазинах Veladis і не хвилюйтеся за своє здоров’я!

Нагадуємо, що крім суші-ролів, в експерт-ма­газинах Veladis ви можете придбати якісну рибу та морепродук­ти за доступними цінами! Наші експерти з радістю допоможуть вам вибрати рибу, а на бажання покупця ще й оброблять її на стейк або філе, порадять найкращій спосіб приготування, а також підберуть потрібний маринад.

Продукція для експерт-магазинів Veladis закуповується за прямими контрактами у перевірених постачальників-ри­балок із більш ніж 40 країн світу! Щоб зберегти корисні вла­стивості та смак продукту, заморожування риби відбувається безпосередньо на суднах відразу після вилову, шоковим способом. Якість сировини під час доставки та зберігання не втрачається завдяки наявності власного транспортного парку та складів. Тому ми можемо зробити покупцеві найви­гіднішу пропозицію!

Двері експерт-магазинів Veladis відчинені для вас з 09-00 до 21-00 без перерви та вихідних за адресами: проспект Соборний, 224 (Металургів) та проспект Соборний, 150 (Пушкіна).

Насолоджуйтесь найсмачнішими у Запоріжжі суші-ролами, ри­бою та морепродуктами!
Приємних покупок!

Для попереднього замовлення суші (скануй меню):

проспект Соборний, 150 (пл.Пушкіна)
067-610-65-77
проспект Соборний, 224 (Металургів)
067-612-52-77

Розклад роботи:
понеділок: 12:00-21:00
вівторок-неділя: 09:00-21:00
без перерви та вихідних

http://facebook.com/veladis.xp
http://instagram.com/veladis.xp