Експерт-магазин Veladis – тепер і на Металі!

Річниця Fish & Chips у Дніпрі!
26.07.2021
Купуйте рибу в експертів!
07.09.2021

У п’ятницю, 3 вересня, за адресою Соборний 224 (Металургів) відкрився другий експерт-магазин VELADIS у Запоріжжі. Ми стали ще ближче до наших покупців з Хортицького, Бородинського, Осипенківського, Заводського районів, а також для мешканців Соцміста. Запрошуємо скористатися нагодою та придбати якісну рибу та морепродукти за найдоступнішими цінами!

Експерт-магазини VELADIS є гордістю компанії Klion Group, імпортера №1 риби та морепродуктів в Україні. Компанія, маючи 15-річний досвід роботи на ринку, закуповує продукцію за прямими контрактами у перевірених постачальників – рибалок з більш ніж 40 країн світу! Якість сировини при доставці та зберіганні забезпечується завдяки наявності власного транспортного парку та складів. Це дає можливість зробити покупцеві найвигіднішу пропозицію! Переробка риби та морепродуктів здійснюється на власному заводі Klion Group в Запоріжжі, оснащеному сучасним обладнанням. Діє строгий контроль якості на кожному етапі виробництва за європейськими нормами і стандартами ISO22000 (НАССР).

Експерти магазину VELADIS за бажанням покупця почистять, оброблять рибу на стейк або філе, а також підберуть маринад на смак і уподобанням клієнта! Вони завжди раді дати рекомендації з приготування страв. Крім рибного асортименту, покупці також можуть знайти у магазині супутні продукти: пасти, оливки, спеції, різні прохолодні напої та вино.

Щовівторка у День соціальних продуктів можна купити найпопулярніші види риби зі знижкою до 30%! Щочетверга – Рибний день, коли запорожці мають чудову можливість придбати більшу частину асортименту за доступними цінами!

Двері експерт-магазинів VELADIS відкриті для Вас з вівторка по неділю з 09-00 до 21-00, а також у понеділок з 12-00 до 21-00  без перерви та вихідних за адресами: проспект Соборний, 224 (орієнтир – проспект Металургів), проспект Соборний, 150 (пл.Пушкіна).

Приємних Вам покупок!

https://www.facebook.com/veladis.xp

https://www.instagram.com/veladis.xp/

veladis.ua